Open doors with IELTS

Hayatımız boyunca binlerce yarını deneyimliyoruz. Birçoğu diğer günler gibidir ama bazen yarın, daha fazla anlam ifade eder, potansiyelle dolu bir geleceği... İster yeni bir iş, yeni bir ülke, yeni arkadaşlar, yeni bir başlangıç, yeni bir kültür ya da ilk kez yalnız seyahat ettiğinizi hayal edin, IELTS oraya ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Birleşik Krallık, Kanada, ABD, Avustralya, Almanya, İtalya, Fransa, Hollanda, İsveç, İspanya, Danimarka, İsviçre veya başka bir ülkede eğitim almayı planlıyorsanız, IELTS sizin için doğru testtir.

IELTS, İngilizce dil testi talep eden her göçmenlik kurumu tarafından da kabul edilmektedir. Kariyerinizde ilerlemek, yeni bir işe başlamak için yurtdışına taşınmak veya ailenizle yeni bir hayata başlamak istiyorsanız, o zaman IELTS oraya gitmek için biletinizdir.

British Council ile IELTS'e girmek, deneyimli ve güvenilir bir test sağlayıcısından tam destek ve rehberlik alacağınız anlamına gelir. Ayrıca uygulama testleri de dahil olmak üzere, kaliteli hazırlık malzemeleri ve baştan sona sorunsuz bir test günü deneyimi sunuyoruz.

British Council ile IELTS'e girin

British Council, güvenilir ve deneyimli bir İngilizce dil testi sağlayıcısıdır. Nereye gitmek isterseniz, bizimle IELTS’e girmeniz oraya gitmenize yardımcı olacaktır. Sizin için sunduklarımız;

  • Son dakika hazırlık kursu 'Road to IELTS'e ücretsiz erişim: tavsiye ve özel dersler içeren dokuz video, 100 interaktif aktivite ve dört becerinin her biri için iki IELTS uygulama testi içerir.
  • Uygun tarih ve yerler: Dünyanın her yerindeki ülkelerde birden fazla test lokasyonumuz var. Tümü merkezi şekilde konumlandırılmış ve modern tesislere sahip, 800'den fazla resmi British Council IELTS test merkezi bulununuyor.
  • Ücretsiz olarak beş ekstra Test Rapor Formu: bunları başvurduğunuz kurumlara (örn. göçmenlik büroları, üniversiteler vb.) ücretsiz olarak gönderiyoruz.
  • Kolay rezervasyon ve güler yüzlü, profesyonel personel: Testi, çevrimiçi olarak veya uygun ödeme seçenekleriyle yüz yüze rezerve edebilirsiniz. Deneyimli personelimiz, IELTS yolculuğunuzun sorunsuz geçmesini sağlamak için her adımda size yardımcı olacaktır.

Seyahat, iş veya eğitim için yurt dışına taşınmayı düşünüyorsanız, hedeflerinize daha da yaklaşmak için British Council ile IELTS testinizi ayırtın.

Who accepts IELTS

IELTS'i kimlerin kabul ettiğini buradan öğrenin.